Zasady realizacji godziny dostępności:
1. Nauczyciel oczekuje na uczniów, wychowanków lub ich rodziców w pokoju nauczycielskim lub we wcześniej umówionej sali lekcyjnej.
2. Ze względów organizacyjnych rodzice proszeni są o wcześniejsze umówienie się (np. za pośrednictwem dziennika elektronicznego Vulcan) na spotkanie z nauczycielem.
3. Kontakt z rodzicem może mieć charakter bezpośredni lub pośredni – wiadomość w dzienniku elektronicznym, e-mail, połączenie telefoniczne, Teams.
Godziny dostępności nauczycieli Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4
w roku szkolnym 2023/2024:
Lp. | Nazwisko i imię nauczyciela | dyżur | |
| Adamus Monika | Poniedziałek | 9.40 – 10.40 |
| Bińczyk Anna | Środa | 7.55 – 8.55 |
| Błaszczyk Sławomir | Środa | 7.55 – 8.55 |
| Błaszkowska Izabela | Piątek | 7.55 – 8.55 |
| Grabowski Rafał | Wtorek | 7.55 – 8.55 |
| Kacprzyk Marzenna | Czwartek | 7.55 – 8.55 |
| Kaczmarek Elżbieta | Zwolnienie lekarskie | |
| Kociołek Rafał | Poniedziałek | 15.15 – 16.15 |
| Kopertowski Piotr | Zwolnienie lekarskie | |
| Lewandowska- Gruszczyńska Marlena | Wtorek | 7.00 – 8.00 |
| Lęk Ewa | Poniedziałek | 7.55 – 8.55 |
| Łukowska Anna | Piątek | 8.20 – 10.00 |
| Maciaszczyk Magdalena | Środa | 10.40 – 11.40 |
| Marzec Karolina | Poniedziałek | 13.25 – 14.25 |
| Mazurczyk Marek | Środa | 9.40 – 10.40 |
| Michalak Katarzyna | Wtorek | 10.40 – 11.40 |
| Mielczarek Arkadiusz | Zwolnienie lekarskie | |
| Najmrocka Danuta | Wtorek | 13.00 – 14.00 |
| Ks. Sobusiak Rafał | Poniedziałek | 11.30 – 12.25 |
| Olas Danuta | Piątek | 11.30 – 12.30 |
| Pawlikowska Monika | Zwolnienie lekarskie | |
| Pietrasik Jolanta | Wtorek | 14.20 - 15.20 |
| Płoszyńska Anna | Poniedziałek | 7.00 – 8.00 |
| Poterała Monika | Środa | 10.45 – 11.45 |
| Rol Magdalena | Piątek | 7.55 – 8.55 |
| Sawicka Anna | Czwartek | 9.50 – 10.50 |
| Sidek Agnieszka | Czwartek | 14.20 – 15.20 |
| Sieroń Monika | Piątek | 9.40 – 10.40 |
| Sobczyk Mariola | Środa | 13.50 – 14.50 |
32. | Szaler Małgorzata | Środa | 11.30 – 12.30 |
33. | Szczepaniak Joanna | Środa | 9.40 – 10.40 |
35. | Szwedo-Makowska Ilona | Wtorek | 7.55 – 8.55 |
36. | Śpiewak Magdalena | Środa | 9.40 – 10.40 |
37 | Śpiewak Przemysław | Czwartek | 9.40 – 10.40 |
38. | Świderska Edyta | Środa | 16.10 – 17.10 |
39. | Wagner Marta | Piątek | 9.40 – 10.40 |
40. | Włodarczyk Zbigniew | Środa | 7.55 – 8.55 |
41. | Wolski Krzysztof | Poniedziałek | 11.30 – 12.30 |
42. | Wróbel Emilia | Środa | 7.55 – 8.55 |
43. | Zimna Małgorzata | Środa | 11.30 – 12.30 |