Braliśmy udział w targach edukacyjnych on-line

26 marca odbyły się III Gminne Targi Edukacyjne.
Tym razem z powodu sytuacji epidemicznej targi przeprowadzono na platformie MS Teams. Honorowy patronat nad Targami Edukacyjnymi Gomulin 2021 objęli Wójt Gminy Wola Krzysztoporska  oraz firma Haering Polska z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim.  Targi skierowane były do uczniów szkół podstawowych, którzy już za chwilę będą wybierać szkołę średnią. W targach brali udział przedstawiciele Centrum Informacji  i Planowania Kariery Zawodowej, którzy zaprezentowali zawody, określone jako deficytowe.
W wirtualnych targach wzięło udział siedemnastu wystawców  - licea ogólnokształcące, technika i szkoły branżowe. Oprócz szkół z Piotrkowa Trybunalskiego, pojawiły się także szkoły z Bełchatowa, Bujen, Kleszczowa i Wolborza.
My również zaprezentowaliśmy ciekawą i różnorodną ofertę kształcenia. Prezentację na targi przygotowała Pani Edyta Świderska, a plakat promujący szkołę wykonał uczeń klasy II TG Arkadiusz Zawisza. Naszą placówkę na targach reprezentowała Pani Magdalena Rol.
Zapraszamy do ZSP 4. U nas warto się uczyć!!!
Plakat szkoły - przyciągamy zawodowo