Wurzburg 2022

Na przełomie maja i czerwca 2022 roku grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w polsko-niemieckiej wymianie młodzieży przy współpracy z PNWM (Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży).  Wraz z opiekunami p. Izabelą Błaszkowską i p. Agnieszka Sidek udali się do Wurzburga - pięknego miasta w Bawarii w Niemczech. Podczas spotkania uczniowie zwiedzili Stare Miasto, ośrodek kształcenia zawodowego, szkołę partnerską Don Bosco. Wsród atrakcji były również: rejs statkiem po Menie, gra w minigolfa i podziwianie panoramy miasta z tarasu widokowego przy zamku. Wieczorami grupy integrowały się przy wspólnym ognisku, grach i zabawach oraz podczas dyskoteki. Ten wyjazd na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.