Co to był za dzień!

23 marca gościliśmy w naszej szkole ósmoklasistów z piotrkowskich szkół.

Tego dnia otworzyliśmy drzwi naszej szkoły dla tegorocznych absolwentów szkół podstawowych. Goście mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły, poczuć wspaniałą atmosferę ZSP 4. Każdy z zawodów zaprezentował swoje pracownie i efekty nauki na danym kierunku.
    W pracowniach gastronomicznych można było zobaczyć, jak powstaje między innymi: pizza, chałka, lazania czy tort bezowy. Uczennice technikum fryzjerskiego wyczarowały na głowach gości ciekawe fryzury. W pracowni spedycyjnej można było zaobserwować cały proces transportu towaru. W sali języka angielskiego częstowano oczywiście herbatą angielską. Strudzeni zwiedzaniem mogli odpocząć i skosztować pyszną kawę i ciasto w kawiarence europejskiej. Na koniec robiono sobie zdjęcia pamiątkowe pod ścianką reklamową ZSP4.

To był bardzo udany dzień. Dziękujemy za tak liczne odwiedziny.

Ósmoklasiści! Czekamy na Was we wrześniu :)