Dzień sportu na Dzień Dziecka

2 czerwca to był fantastyczny dzień
Uczciliśmy święto każdego z nas – Dzień Dziecka 😊.
W naszej szkole na dobre rozgościł sport. Uczniowie i nauczyciele aktywnie sprawdzali swoje umiejętności w różnych dziedzinach. Hitem było drużynowe przeciąganie liny oraz siatkówka. Graliśmy w klasyczną kometkę, kręciliśmy hula-hop i próbowaliśmy utrzymać równowagę na gumowej piłce. W rzucie do kosza nie miała sobie równych Marta Matusiak z klasy III TGTF. Mistrzami siatkówki okazali się chłopcy z klasy II TS. A w przeciąganiu liny zdeklasowała wszystkich drużyna z klasy II FK. Pani Dyrektor wzięła udział w prawie wszystkich konkurencjach, dając piękny przykład integracji i zabawy.
Kto zmęczył się wyczynami sportowymi mógł odpocząć słuchając niezwykle ciekawej prelekcji, połączonej z prezentacją broni. Prelegentem był Pan Michał Dybała z Jednostki Strzeleckiej 1031 z Piotrkowa Trybunalskiego. Pan Michał przeprowadził również pokaz udzielania pierwszej pomocy przy ranach szarpanych.
Zwycięzcy zmagań sportowych zostali uhonorowani nagrodami i dyplomami. Imprezę przygotował Samorząd Uczniowski pod opieką Pań: Anny Sawickiej i Emilii Wróbel.
Już nie możemy doczekać się kolejnej edycji Dnia Sportu😊!!!