Festiwal Hair Fair & Beauty Fair w Sosnowcu

Festiwal fryzjerski
W dniu 22 listopada uczniowie Technikum Fryzjerskiego wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych uczestniczyli w XV edycji, dorocznego Festiwalu Hair Fair & Beauty Fair w Sosnowcu. Festiwal fryzjerski stał się jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie fryzjerskim w Polsce. Uczniowie mogli podziwiać kunszt fryzjerski i korzystać z wiedzy znanych stylistów fryzjerstwa. Gwiazdą dorocznego Festiwalu był stylista JEAN MRIE CONTRERAS reprezentujący markę Subtil. Odbyły się również ciekawe i oryginalne pokazy sceniczne, z udziałem licznego grona znakomitych polskich stylistów jak i również firm: ARTEGO, KEMON, MONTIBELLO. Inspiracje fryzjerskie na rok 2016 zaprezentował  ambasador marki Fale Loki Koki Maciej Maniewski. Pokazy techniczne z zakresu strzyżenia odbyły się na małej  scenie prowadzone przez BERENDOWICZ & KUBLIN oraz z AKADEMI WIERZBICKI & SCHMIDT.