Informacja dyrektora szkoły

Szanowni Państwo Rodzice i Opiekunowie!
Drodzy uczniowie!
                            Jest mi niezwykle miło powitać Państwa w progach naszej szkoły w dniu 1 września 2021 roku. Przed nami kolejny rok. Wierzę, że pomimo trudności związanych z epidemią koronawirusa, będzie to czas owocnej współpracy. Sytuacja epidemiczna w naszym kraju, sprawia, że wszyscy jesteśmy obowiązani przestrzegać zasad higieny i procedur ograniczających ryzyko zarażenia się.
         Mając na względzie przede wszystkim bezpieczeństwo uczniów i pracowników, jako Dyrektor szkoły wdrożyłam wiele procedur postępowania w sytuacjach szkolnych. Wszystkie one wynikają z aktualnych wytycznych MEiN, GIS i MZ. Możecie się Państwo zapoznać z nimi na stronie szkoły www.zsp4.piotrkow.pl.
               Rok szkolny 2021/2022 rozpoczynamy w formie stacjonarnej, co oznacza, że zajęcia dydaktyczno-wychowawcze
i opiekuńcze w chwili obecnej będą prowadzone w budynku szkolnym i na obiektach należących do placówki. Zwracam się do Państwa z serdeczną prośbą, aby stosować się do zasad.
             Mam nadzieję, że rok szkolny upłynie nam w miłej, pogodnej atmosferze, a przede wszystkim w dobrym zdrowiu. Życzę Państwu cierpliwości, wyrozumiałości, siły, spokoju, ale nade wszystko zdrowia i samych sukcesów Waszych dzieci, a naszych Uczniów.

Małgorzata Zimna