Konkurs literacki

21 kwietnia 2017 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Piotrkowie Trybunalskim odbył się finał I Międzyszkolnego Konkursu Literackiego na najciekawszą recenzję ulubionej książki.
Organizatorami konkursu był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 oraz Biblioteka Pedagogiczna w Piotrkowie Trybunalskim. Jury w składzie: Sylwia Madalińska, nauczyciel bibliotekarz Biblioteki Pedagogicznej w Piotrkowie Trybunalskim, Izabela Kurasik-Gwarda, współautorka blogu o książkach, Agnieszka Olczyk, nauczycielka języka polskiego w Publicznym Gimnazjum nr 2 przeczytało 19 nadesłanych prac. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Magdalena Gadula z klasy III Tf i Sylwia Tuta z klasy IV Tf. Sylwia została wyróżniona za swoją recenzję książki Colleen Hoover "Ugly love".