Nagrody dla naszych uczniów

Wręczono nagrody najlepszym uczniom !!!
„Warto. Miejcie przeświadczenie, że naprawdę warto dbać o wiedzę i edukację” – tymi słowami zwrócił się dziś do najlepszych uczniów i absolwentów Pan Prezydent Krzysztof Chojniak. Na dziedzińcu Miejskiego Ośrodka Kultury odbyło się wręczenie nagród i listów gratulacyjnych dla młodzieży z piotrkowskich szkół, która w ostatnim roku uzyskała najwyższe oceny.
- Zdobywanie wiedzy i edukacji na każdym etapie życia jest niezwykle istotne. Choć na co dzień nie do końca zdajemy sobie z tego sprawę. Częstokroć przychodzą chwile zwątpienia i myśli, że może nie opłaca się aż tak starać. Chciałbym jednak podkreślić, że mimo tych trudności, warto. Naprawdę warto - mówił Pan Prezydent jednocześnie życząc młodzieży zasłużonych radosnych wakacji.
Troje uczniów naszej szkoły otrzymało pamiątkowe książki i dyplomy. Najlepszą uczennicą roku szkolnego 2020/2021 została Julita Paras z klasy II TG. Najlepszy absolwent Technikum Gastronomiczno-Usługowego to Mateusz Mamrot ( IV TGTF), a najlepszą uczennicą Szkoły Branżowej I Stopnia okazała się Justyna Szkatulnik ( III FM). W tej ważnej chwili młodzieży towarzyszyła Pani Dyrektor Małgorzata Zimna oraz wychowawcy: Pani Magdalena Rol i Pani Joanna Szczepaniak.Serdecznie gratulujemy najlepszym z najlepszych!!!