NAUCZANIE HYBRYDOWE

Na podstawie Rozporządzenia MEN z dnia 29 kwietnia br. przechodzimy na nauczanie w trybie hybrydowym.
Uczniowie szkoły zostali podzieleni na 2 grupy:

I GRUPA

Od 17.05 -21.05.2021 r. stacjonarnie (w szkole) będą odbywać się zajęcia dla klas:
  • Branżowej Szkoły I Stopnia – III M, III F/M, III K:
  • Technikum : I TF/TS, I TG, II TG, II TS, II TF, II TG1/TF1, II TG1/TS1
Uczniowie pozostałych klas pracują w tym czasie zdalnie zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

II GRUPA

Od 24.05 -28.05.2021 r. stacjonarnie (w szkole) będą uczyli się uczniowie z klas:
  • Branżowej Szkoły I Stopnia – I M, I F, I E/K, II F1, II K1/M1, II E1/M1, II F/K, II Ma, II Mw.

Od 17 maja br. wracamy do 45 minutowego trwania lekcji.

Przypominam o obowiązujących wytycznych MEiN, MZ i Gis, dotyczących bezpieczeństwa, takich jak: dystans, dezynfekcja, higiena, noszenie maseczek w przestrzeniach wspólnych oraz wietrzenie pomieszczeń!

W załączniku wytyczne z MEN, MZ i GiS dotyczace organizacji zajęć w szkole.

Dyrektor ZSP4
Małgorzata Zimna