Ogólnopolski Konkurs Fryzur Historycznych

W dniu 9 listopada 2016 roku w Zespole Szkół  Nr 21 w Warszawie odbył się finał I Ogólnopolskiego Konkursu Fryzur Historycznych “Fryzjerska Odyseja”  pt: “Panna młoda na przestrzeni wieków 1890-1980”.
W konkursie brali udział uczniowie naszej szkoły: zespół pierwszy z klasy 1TF - Konrad Dziadczyk (autor fryzury oraz pracy konkursowej) i Natalia Banach (modelka, autorka stylizacji stroju) oraz reprezentanki klasy 2TF: Wiktoria Kowalska (wykonanie fryzury i makijażu, stylizacja stroju) oraz Laura Rożej (modelka, współautorka stylizacji stroju, autorka pracy konkursowej). Obydwie kreacje zdobyły duże uznanie jury, wśród którego znalazła się m.in. redaktor naczelna podręcznika do nauki zawodu pt: “Nowoczesne fryzjerstwo”.
Konrad Dziadczyk otrzymał dyplom za udział w konkursie oraz wyróżnienie od sieci sklepów fryzjerskich FALE LOKI KOKI natomiast Wiktoria Kowalska dyplom za udział w konkursie.
Fryzjerstwo to rodzaj sztuki dlatego tak ważne jest poznawanie nowych trendów, szukanie nowych inspiracji a udział w konkursie był z pewnością świetną do tego okazją.