Pomagamy Patrykowi!

IMG_20221107_102302
7 listopada odbyło się w naszej szkole przedstawienie muzyczne pt. „Być jak Irena Sendlerowa” w reżyserii pana Tomasza Balcerka.
Teatr Tańca „Kontra” wytańczył historię jednej z najciekawszych postaci okresu II wojny światowej, czyli Ireny Sendlerowej. Bohaterka przedstawienia uratowała przed śmiercią kilkaset żydowskich dzieci, narażając własne życie.

Przedstawienie połączone było z kiermaszem ciast, wykonanych przez nauczycieli naszej szkoły. Łącznie udało się zebrać
3450 zł! Wszystkie pieniądze zebrane za wejściówki na przedstawienie i ze sprzedaży słodkości zostaną przeznaczone na leczenie Patryka Wysmyka. Patryk, uczeń jednej z piotrkowskich szkół, dzielnie walczy z nowotworem.

Trzymamy kciuki za powodzenie leczenia i życzymy zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia!!!