Sklejamy pierogi dla potrzebujących

Akcja zainicjowana przez ucznia naszej szkoły-Filipa Mikołajczyka - przyniosła niespodziewane efekty.
Uczniowie klas gastronomicznych przez cały tydzień przygotowują na pracowniach pierogi, które zostaną przekazane potrzebującym. Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej "Pałacyk" organizuje tradycyjne spotkanie wgilijne dla wszystkich tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej, materialnej czy rodzinnej.
Nasza szkoła odpowiedziała na zaproszenie do współpracy. I to jak odpowiedziała! Tylko dziś ulepiono prawie 500 sztuk pierogów na kolację wigilijną dla potrzebujących. I nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa! :)
Jesteśmy dumni z naszej młodzieży, która jak zawsze udowadnia nam, że jest wyjątkowa. Dziękujemy Filipowi Mikołajczykowi z klasy II TG za inicjatywę i zaangażowanie.