Stypendystki Prezesa Rady Ministrów

370 uczniów szkół ponadpodstawowych w Łódzkiem otrzymało stypendia Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej.
Uroczysta gala wręczenia stypendiów dla najlepszych uczniów województwa miała miejsce 8 lutego 2023 r. w auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Jesteśmy niezmiernie dumni mogąc poinformować, że dwie uczennice naszej szkoły trafiły do grona najlepszych uczniów województwa i uzyskały stypendium premiera. Julita Paras z klasy IV TGTF oraz Natalia Spadło z klasy III TG odebrały pamiątkowe dyplomy w towarzystwie swoich wychowawczyń.
To ogromny sukces dydaktyczny, wychowawczy a przede wszystkim osobisty dziewczyn. Obie uczennice pokazały, że ciężka praca przynosi efekty.
Gratulujemy!!!