Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

10 lutego 2016 r odbyła się już czwarta edycja szkolnego konkursu Piosenki Obcojęzycznej. Uczniowie mieli za zadanie przygotować wybraną przez siebie piosenkę w języku obcym, nauczyć się tekstu i zaprezentować przed szkolną publicznością.
Wysłuchaliśmy siedmiu wykonawców z następujących klas: I TG/TF Natalia Kobylarz, Dorota Alama, Maciej Gębicki. Z klasy III TF  Daria Sikorska i Daria Nowicz. Z klasy III TG/TS Alicja Kowalska, a z klasy IVTG Ewelina Stolarska. Jury w składzie: pani dyrektor Marlena Lewandowska oraz panie Ewa Lęk, Małorzata Szaler, Magdalena Rol i Katarzyna Zawisza miało trudny wybór, gdyż wszyscy wykonawcy zaprezentowali się wyśmienicie. Finalnie zwycięzcami zostali:
III miejsce Ewelina Stolarska klasa IV TG
II miejsce Dorota Alama klasa II TG/TF
I miejsce Natalia Kobylarz.
Nagrody dla wszystkich uczestników konkursu ufundowała szkolna Rada Rodziców. Serdecznie gratulujemy !