Uroczyste pożegnanie roku szkolnego

23 czerwca nadszedł wyczekiwany koniec roku szkolnego.
Ostatni dzień w szkole przebiegł szybko i radośnie - bez poważniejszych aktów rozpaczy. Najpierw zebraliśmy się na szkolnej uroczystości, na której p.Dyrektor wręczyła nagrody za najlepsze wyniki w nauce,  stuprocentową frekwencję oraz za sukcesy sportowe i udział w konkursach.
Potem odbyła się część artystyczna przygotowana przez p.E.Lęk i p.S.Szmitkę. Na scenie odegrane zostały skecze  prezentujące zawody, których uczyły klasy trzecie zasadniczej szkoły zawodowej – w tym roku bowiem naukę zakończyły: 3 f/m (wych. M. Wolska), 3 k (wych. D. Olas) i 3 m (wych. E. Świderska).
Oprócz skeczy były piosenki, występ kabaretowy oraz prezentacja zdjęć, na których utrwalone zostały najważniejsze momenty z życia szkoły w ostatnim roku. Po akademii wychowawcy wręczyli świadectwa i zaraz potem mogliśmy rozpocząć wakacje.
Zaczynamy odliczanie – do następnego roku szkolnego mamy 70 dni !