Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4
im. księdza Jerzego Popiełuszki w Piotrkowie Trybunalskim

UWAGA - NAUCZANIE ONLINE PRZEDŁUŻONE

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
Proszę wpisać wynik dodawania:
zdalne
Przedłużenie zdalnego nauczania do 25 kwietnia 2021 r.

Zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 15 kwietnia 2021 została przedłużona przerwa w nauczaniu stacjonarnym do dnia 25 kwietnia 2021 r. Ponadto od poniedziałku, 19 kwietnia br. uczniowie przystępujący do egzaminu zawodowego w sesji czerwiec - lipiec 2021 (III TG/TS i III TG/TF) wracają na zajęcia praktyczne do szkoły.
Uczniowie III klas Branżowej Szkoły I stopnia odbywają zajęcia praktyczne u pracodawców, o ile u pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na sytuację epidemiczną mogłyby zagrozić ich zdrowiu. Natomiast uczniowie klas I i II nadal są zwolnieni przez pracodawcę z obowiązku świadczenia pracy.
Nauka na odległość odbywa się za pośrednictwem komunikatora Microsoft Teams, a uczestnictwo w tej formie nauczania jest obowiązkowe.
W załączniku poniżej znajdują się zasady na jakich uczniowie uczestniczą w zdalnych lekcjach online.

Małgorzata Zimna

Załączniki artykułu

ZASADY LEKCJI ON (pdf) 0.06mb, (Pobrań: 56)