Wracamy na stałe do szkoły

klasa
Powrót do nauki w trybie stacjonarnym.
Dzień dobry!
Informuję, że od 31 maja 2021 r. wracamy do nauki stacjonarnej. Zgodnie z wytycznymi MEIN, MZ i GIS z dnia 20 maja 2021 r. dot. organizacji zajęć w szkole, zostały zaktualizowane procedury bezpieczeństwa i ochrony zdrowia uczniów do obowiązujących przepisów:
Ogólne zasady:
  • Dystans (minimalna odległość pomiędzy osobami:1,5 metra;
  • Dezynfekcja (przed i po zajęciach mycie powierzchni detergentem lub dezynfekcja środkiem dezynfekującym;
  • Higiena (częste mycie rąk lub dezynfekcja rąk), ochrona podczas kichania i kaszlu, unikanie dotykania oczu, nosa i ust;
  • Maseczka w przestrzeniach wspólnych, gdy nie można zachować dystansu pomiędzy grupami;
  • Wietrzenie (przed, po i w trakcie zajęć oraz przerw, a także w dni wolne od zajęć)
Szczegółowe wytyczne znajdują się w załączniku do tego artykułu.

Przypominam, że 4 czerwca 2021 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych (dzień dyrektorski).

Dyrektor ZSP4
Małgorzata Zimna

wytyczne (pdf) 0.64mb, (Pobrań: 63)