wakacje
24 czerwca pożegnaliśmy rok szkolny 2015/2016.
W auli odbyła się uroczystość, w czasie której pani dyrektor M.Lewandowska wręczyła świadectwa z wyróżnieniem najlepszym uczniom oraz dyplomy osobom, które w ciągu całego roku brały udział w licznych konkursach czy zawodach sportowych. Po części oficjalnej na scenie pojawili się uczniowie z 1 tfg i 3 tg, by pożegnać klasy trzecie zasadniczej szkoły zawodowej. Najpierw wręczyli nagrody wychowawcom (3 f -p.A.Sawickiej, 3 f/k - p.M.Poterale, 3 k -p.J.Zielonce, 3 m1 -p.A.Mielczarkowi, 3 m2 - p.J.Kowalczykowi), a potem wybranym uczniom (np.: za nieczytelny charakter pisma, wagary, czy spowodowanie kraksy na szkolnym parkingu) - wszystko na wesoło i z przymrużeniem oka.
Ceremonię „Szkolnych Oscarów” uzupełnił skecz „Wakacje na niby” i parodia piosenki zespołu „Enej”.
Scenariusz części artystycznej opracowały: p.E.Lęk i E.Świderska.