Zakończenie roku szkonego uczniów klas IV

26 kwietnia 2019 r. pożegnaliśmy uczniów klas czwartych technikum (4IV tg i IV tfg).
W czasie uroczystej akademii najważniejszym momentem było wręczenie nagród najbardziej wyróżniającym się abiturientom w zakresie wyników w nauce, frekwencji, pracy na rzecz szkoły, dokonań sportowych czy wolontariatu.
Po części oficjalnej na scenie wystąpili uczniowie klas trzecich technikum z programem satyrycznym. Na początku przeprowadzili Szkolną Galę Oxfordów, potem odegrali scenki „Na lekcji” oraz odegrali pantomimę na temat przygotowań do egzaminu maturalnego. Następnie Alicja zaśpiewała piosenkę „Biegnij przed siebie”, a na koniec Mateusz odczytał tekst „Z pamiętnika studenta”. Całą imprezę prowadzili Kacper i Krystian.