ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE

gwiazda
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE KULINARNYM „POTRAWA WIGILIJNA I BOŻONARODZENIOWA”
Konkurs skierowany jest dla uczniów klas gastronomicznych, którzy pasjonują się gotowaniem i chcą pokazać swój talent kulinarny szerokiej publiczności. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się w zespołach dwuosobowych  do Pani Ilony Szwedo- Makowskiej lub Pani Małgorzaty Zimnej do dnia 25.11.2016 r. Uczestnicy konkursu przedstawiają do 1 grudnia 2016r. recepturę na potrawę konkursową zawierającą: nazwę potrawy, wyszczególnione składniki z proporcjami podanymi na 4 porcje, sposób wykonania potrawy (załącznik 1). Pierwszy etap szkolny odbędzie się 2.12.2016r o godz. 8:00 w pracowni gastronomicznej I, który wyłoni dwa zespoły. Drugi etap- finał Konkursu Kulinarnego odbędzie się w ZSRCKU w Wojsławicach w dniu 16 grudnia 2016 r. Regulamin w załączniku poniżej.
 Na zwycięzców czekają nagrody SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!

regulamin (pdf) 0.17mb, (Pobrań: 122)