Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4
im. księdza Jerzego Popiełuszki w Piotrkowie Trybunalskim

Godziny dostępności nauczycieli

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =

Zasady realizacji godziny dostępności:
1. Nauczyciel oczekuje na uczniów, wychowanków lub ich rodziców w pokoju nauczycielskim lub we wcześniej umówionej sali lekcyjnej.
2. Ze względów organizacyjnych rodzice proszeni są o wcześniejsze umówienie się (np. za pośrednictwem dziennika elektronicznego Vulcan) na spotkanie z nauczycielem.
3. Kontakt z rodzicem może mieć charakter bezpośredni lub pośredni – wiadomość w dzienniku elektronicznym, e-mail, połączenie telefoniczne, Teams.



 

Godziny dostępności nauczycieli Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4
w roku szkolnym 2023/2024:


 

Lp. Nazwisko i imię nauczyciela dyżur
  1.  
Adamus Monika Poniedziałek 9.40 – 10.40
  1.  
Bińczyk Anna Środa 7.55 – 8.55
  1.  
Błaszczyk Sławomir Środa 7.55 – 8.55
  1.  
Błaszkowska Izabela Piątek 7.55 – 8.55
  1.  
Grabowski Rafał Wtorek 7.55 – 8.55
  1.  
Kacprzyk Marzenna Czwartek 7.55 – 8.55
  1.  
Kaczmarek Elżbieta Zwolnienie lekarskie  
  1.  
Kociołek Rafał Poniedziałek 15.15 – 16.15
  1.  
Kopertowski Piotr Zwolnienie lekarskie  
  1.  
Lewandowska- Gruszczyńska Marlena Wtorek 7.00 – 8.00
  1.  
Lęk Ewa Poniedziałek 7.55 – 8.55
  1.  
Łukowska Anna Piątek 8.20 – 10.00
  1.  
Maciaszczyk Magdalena Środa 10.40 – 11.40
  1.  
Marzec Karolina Poniedziałek 13.25 – 14.25
  1.  
Mazurczyk Marek Środa 9.40 – 10.40
  1.  
Michalak Katarzyna Wtorek 10.40 – 11.40
  1.  
Mielczarek Arkadiusz Zwolnienie lekarskie  
  1.  
Najmrocka Danuta Wtorek 13.00 – 14.00
  1.  
Ks. Sobusiak Rafał Poniedziałek 11.30 – 12.25
  1.  
Olas Danuta Piątek 11.30 – 12.30
  1.  
Pawlikowska Monika Zwolnienie lekarskie  
  1.  
Pietrasik Jolanta Wtorek 14.20 - 15.20
  1.  
Płoszyńska Anna Poniedziałek 7.00 – 8.00
  1.  
Poterała Monika Środa 10.45 – 11.45
  1.  
Rol Magdalena Piątek 7.55 – 8.55
  1.  
Sawicka Anna Czwartek 9.50 – 10.50
  1.  
Sidek Agnieszka Czwartek 14.20 – 15.20
  1.  
Sieroń Monika Piątek 9.40 – 10.40
  1.  
Sobczyk Mariola Środa 13.50 – 14.50
32. Szaler Małgorzata Środa 11.30 – 12.30
33. Szczepaniak Joanna Środa 9.40 – 10.40
35. Szwedo-Makowska Ilona Wtorek 7.55 – 8.55
36. Śpiewak Magdalena Środa 9.40 – 10.40
37 Śpiewak Przemysław Czwartek 9.40 – 10.40
38. Świderska Edyta Środa 16.10 – 17.10
39. Wagner Marta Piątek 9.40 – 10.40
40. Włodarczyk Zbigniew Środa 7.55 – 8.55
41. Wolski Krzysztof Poniedziałek 11.30 – 12.30
42. Wróbel Emilia Środa 7.55 – 8.55
43. Zimna Małgorzata Środa 11.30 – 12.30