Szkolny event psychologiczny

Zapraszamy do udziału w evencie szkolnym „Nie daj się depresji!”
Event będzie składał się z dwóch etapów:
- Etap I rozpoczynający się 21 lutego 2023r. i trwający do 3 marca 2023r. - Gra Terenowa: Odnalezienie na terenie szkoły 9 zagadek i rozszyfrowanie haseł.
- Etap II - Konkurs: Napisanie pracy pisemnej na temat: „Jak radzić sobie z przewlekłym smutkiem i stresem? Jak dbać o swój dobrostan psychiczny?”.

Szczegółowe zasady I etapu - Gry Terenowej:
Zagadki zostaną umieszczone na korytarzach szkolnych. Uczestnicy Gry muszą wykazać się spostrzegawczością i determinacją. Każda zagadka zostanie opatrzona wizerunkiem stokrotki, która została ustanowiona symbolem solidarności z osobami chorymi na depresję.

Rozwiązania zagadek należy dostarczyć najpóźniej
do 3 marca 2023 r. do szkolnego psychologa, pani Darii Gawrosińskiej albo do szkolnego pedagoga, pani Danuty Najmrockiej.

Tylko uczestnicy I etapu będą mogli przejść do II etapu. Szczegółowe informacje w regulaminie eventu lub u organizatorów ( p. D. Gawrosińskiej).

ZSP4-Regulamin eventu (docx) 0.01mb, (Pobrań: 68)