W dniu  9.11.2016 młodzież klasy III Ts i IV Ts brała udział w wycieczce do Warszawy.
Patronem naszej szkoły jest bł. ksiądz Jerzy Popiełuszko.
Uczniowie klas III TG/TS, III FM i II TF/TG jako przedstawiciele ZSP 4 złożyli pod pomnikiem księdza Jerzego Popiełuszki kwiaty i znicz na pamiątkę Jego męczeńskiej śmierci.
W czwartek 27 października młodzież klas gastronomicznych naszej szkoły uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Gastronomicznych Ptak Warsaw Expo.
Nasza szkoła po raz drugi włączyła się w akcję „Światowy Dzień Walki z Głodem”, którego data przypada na 16 października.
Konkurs w Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego
Kolejne nagrody otrzymują nasi uczniowie w konkursie międzyszkolnym.
Zwyciężczyni konkursu zorganizowanego pod patronatem eurodeputowanego Jacka Saryusz-Wolskiego, Sara Łachman z II Tg odwiedziła w październiku Brukselę.
W czwartek 13 października 2016 r. obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

Piątek, 7.10.2016 był w naszej szkole Dniem Agnieszki Osieckiej.
Dzień Edukacji Narodowej
W związku z 80 rocznicą urodzin Agnieszki Osieckiej Fundacja"Okularnicy" wystawiła w każdym empiku w Polsce "Kolekcję Agnieszki Osieckiej".

ul.Henryka Sienkiewicza 10/12
e-mail: zsp4@zsp4.piotrkow.pl
Konto Rady Rodziców:

Środa 17 lipca 2024

Januaria, Donata, Marcelina, Dzierżykraj, Konstancja, Aneta, Marceli, Andrzej, Aleksja, Karolina, Leon, Aleksy, Leona, Jadwiga, Bogdan